BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
ZAPROSZENIE NA KONCERT WIOSENNY W KLUBIE 31.BLT
11.04.2018

 Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Klubie 31. BLT

    Humam AMMARI to pochodzący z Jordanii piosenkarz, kompozytor, gitarzysta i autor tekstów piosenek. Łączy w swojej muzyce styl alternatywnego rocka, popu i muzyki orientalnej, co nadaje jej wyjątkowe brzmienie. Śpiewa po angielsku, hiszpańsku i arabsku. Jego debiutancki album "THIS TIME OF THE DAY" 2012 został nagrany w Jordanii w Ammanie. Jego dwa single pojawiały się regularnie w radiu w Jordanii, a jeden z nich był na 3 miejscu listy przebojów.
    W Jordanii Humam bardzo intensywnie koncertował, miał wystąpić na Jordan Festiwal 2010 jego zdjęcia były już na bilbordach w całej stolicy ale musiał odwołać swój występ ponieważ przed festiwalem doznał urazu, miał poważnie rozcięte ścięgna dłoni. Usłyszał od lekarzy, że już nie będzie grał na gitarze. Na szczęście tak się nie stało.
    Humam wygrał konkurs LIFE on Stage 2016 wyprzedzając w rywalizacji 80 polskich zespołów i zagrał na Life Festiwal Oświęcim przed Queen plus Adam Lampert. Po nagraniu pierwszej płyty Humam wyjechał do Barcelony a następnie do Polski gdzie mieszka od ponad dwóch lat. To właśnie w Poznaniu postanowił nagrać swój drugi album "Random Thoughts" którego premierowy koncert odbył się w Zamku Cesarkim w Poznaniu.
    Humamowi na scenie towarzyszy czołówka poznańskich muzyków.
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych