BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
KONCERT WIOSENNY W KLUBIE 31. BLT
23.04.2018
20 kwietnia 2018 r. w gościnnych progach Klubu 31. BLT w Krzesinach odbył się koncert Humama Ammari.

    20 kwietnia 2018 r. w gościnnych progach Klubu 31. BLT w Krzesinach odbył się koncert Humama Ammari.
    Hummam tp pochodzący z Jordanii piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów piosenek, który od ponad trzech lat mieszka w Poznaniu. Humam nagrał w swojej karierze muzycznej już dwie płyty, z czego drugą „Random Thoughts” właśnie w Poznaniu. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy w Polsce, w tym występ w telewizji, zwycięstwo w konkursie Life On Stage i występ na Life Festival Oświęcim, na tej samej scenie, co zespół Perfect, Queen i Elton John.
    Mimo pięknej pogody Klub 31. BLT wypełniony był po brzegi.
    Humam zaczął od energetycznej piosenki „Broken Teens, Beauty Queens”, później było bardziej lirycznie, pojawiły się piosenki zarówno z pierwszej, jak i drugiej płyty Humama.
    Tuż przed finałem na scenie pojawił się gość specjalny – Michał Kowalonek z zespołów Snowman i Myslovitz, który najpierw zaśpiewał przepiękną piosenkę zespołu Snowman „Niezmiennie”, a następnie w duecie z Humamem równie klimatyczny utwór „Falling”.
    Wokalistkom na scenie towarzyszyli niezwykle utalentowani muzycy – Jacek Szwaj na klawiszach, Mateusz Brzostowski na perkusji, Damian Kostka na gitarze basowej oraz Dawid Kostka na gitarze elektrycznej.
    Publiczność nie wypuściła artystów bez obowiązkowego bisu, tutaj pojawiły się dwa covery – „Grey Street” zespołu Dave Matthews Band oraz rapowa piosnka „Ghetto Gospel”, którą oryginalnie wykonywali 2Pac i Elton John, a która dla niektórych była zaskoczeniem (choć Ci, którzy słyszeli już wcześniej Humama wiedzą, że doskonale rapuje).
    Piątkowy wieczór był dla wszystkich naszych gości wspaniałą ucztą muzyczną.
    Wszystkich chętnych do korzystania z kulturalnej oferty Klubu 31. BLT zachęcamy do śledzenia strony internetowej w poszukiwaniu kolejnych zaproszeń, na równie ciekawe wydarzenia.

Tekst i zdjęcia: Anna DWOREK
Galeria: 31blt.wp.mil.pl/pl/4_449.html
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych