BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
ŻOŁNIERZE 31. BLT W SP NR 2 W GOSTYNIU
11.06.2018
Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Gostyniu zorganizowano festyn, na który także zostali zaproszeni żołnierze 31. BLT.

    Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu zorganizowano festyn, na który także zostali zaproszeni żołnierze 31. BLT.
    Żołnierze z Grupy Obsługi Technicznej mieli możliwość zaprezentowania uczniom szkoły wyposażenia ratunkowego pilota F-16. Była to duża atrakcja i ciekawostka dla uczestników festynu, dająca okazję poznania z bliska specjalistycznego sprzętu, który zabiera pilot F-16 w czasie wykonywania lotniczych zadań.
    Całość imprezy uzupełniały wspólne zabawy, malowania twarzy, pokaz straży pożarnej i szereg innych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i radę rodziców.
    Obecność żołnierzy bazy w Gostyniu, to kolejna, udana promocja naszego lotniczego środowiska, wśród wielkopolskich szkół, choć z uwagi na liczne zadania wynikające z naszego przeznaczenia i pomimo naszej otwartości na promocję, nie zawsze jesteśmy sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Tekst: mjr Krzysztof TERZYK
Zdjęcia: mł. chor. Przemysław WŁODARCZYK
Galeria: 31blt.wp.mil.pl/pl/4_461.html
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych