BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
ŻOŁNIERZE 31. BLT NA FESTYNIE - NIEBIESCY DZIECIOM -
25.06.2018
W dniu 23.06.2018 r. odbył się XVII festyn „Niebiescy Dzieciom”, w którym wzięli również udział żołnierze 31. BLT.

    W dniu 23.06.2018 r. na terenie wokół poznańskiej Areny w Parku Kasprowicza odbył się XVII festyn „Niebiescy Dzieciom”, w którym wzięli również udział żołnierze 31. BLT.
    Odpowiadając na zaproszenie Wielkopolskiej Policji, w ramach pozytywnej, wzajemnej współpracy w obszarze wizerunkowo – promocyjnym, wzięliśmy udział w festynie skierowanym do dzieci, który zgromadził liczne grono służb mundurowych Poznania i regionu.
    Pośród szerokiej oferty dla najmłodszych, swoje stanowisko z indywidualnym wyposażeniem ratunkowym pilota F-16 wystawili żołnierze Grupy Obsługi Technicznej, wspierani przez pilotów samolotów wielozadaniowych F-16, którzy również pojawili się na festynie by spotkać się z uczestnikami imprezy.
    Dla wielu osób była to ciekawa możliwość poznania z bliska podstawowego sprzętu ratunkowego pilota F-16, tym bardziej, że był on prezentowany przez personel lotniczy 31. BLT. Wspólne zdjęcia, rozmowy, dziesiątki pytań towarzyszyły naszym żołnierzom przez cały czas trwania festynu.
    Był to udany udział we wspólnym przedsięwzięciu, skierowanym do lokalnego środowiska, pozytywnie budujący dobre relacje pomiędzy służbami mundurowymi naszego regionu.

Tekst: mjr Krzysztof TERZYK
Zdjęcia: mł. chor. Przemysław WŁODARCZYK
Galeria: 31blt.wp.mil.pl/pl/4_465.html
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych