BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
POŻEGNANIE ZE SŁUŻBĄ WOJSKOWĄ
01.03.2019
W dniu 28.02.2019 r. w Sali Tradycji odbyła się podniosła uroczystość pożegnania żołnierzy 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego kończących zawodową służbę wojskową.

    W dniu 28.02.2019 r. w Sali Tradycji, w obecności licznie przybyłych żołnierzy i pracowników RON 31. BLT, w asyście sztandaru wojskowego,  odbyła się podniosła uroczystość pożegnania żołnierzy 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego kończących zawodową służbę wojskową. 
    Z dniem 28.02.2019 r. z mundurem pożegnał się mjr Krzysztof KOSTEWICZ, który przez wiele lat swojej żołnierskiej służby, związany był nie tylko z krzesińską jednostką, ale również innymi jednostkami Sił Powietrznych w których służył na przestrzeni swojej kariery wojskowej. Ostanie kilkanaście lat służbowego wysiłku , pracy i zaangażowania poświęcił  działalności kadrowo – personalnej w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego.
    Żołnierzem, który pożegnał się z mundurem Sił Powietrznych był także mł. chor. Grzegorz SMARZEWSKI, który przez lata wzorowo pełnił swoje obowiązki służbowe w obszarze właściwego funkcjonowania systemów ubezpieczenia lotów na krzesińskim lotnisku.
    Po odczytaniu okolicznościowych rozkazów i przedstawieniu zebranym sylwetek odchodzących, Dowódca Bazy płk pil. Rafał ZADENCKI podziękował „rezerwistom” za lata żołnierskiej służby, zaangażowanie i prezentowanie godnej postawy żołnierza Wojska Polskiego.
    Za ofiarność działania i niezawodną współpracę na różnych płaszczyznach działalności służbowej odchodzącym do rezerwy żołnierzom należą się szczególne słowa uznania. Każdy z Nich miał swój udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku 31. BLT, pomimo różnorodności obszarów w których realizowali zadania służbowe.
    Odchodzący do rezerwy, w czasie pożegnania podziękowali wszystkim żołnierzom i pracownikom RON z którymi na co dzień współpracowali, za wspólne lata służby, życząc wszystkiego najlepszego co jest niezbędne i potrzebne do funkcjonowania naszej bazy
    Uroczystość pożegnania zakończyły wspólne zdjęcia na tle sztandaru 31. BLT.

Tekst: Diana KACZMARSKA
Zdjęcia: mł. chor. Dariusz KACZMAREK
Galeria: 31blt.wp.mil.pl/pl/4_523.html
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych