BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
SPOTKANIE WIGILIJNE W 31. BLT
20.12.2019
Z okazji zbliżającego się okresu Świąt Bożego Narodzenia, 20 grudnia br. na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym spotkała się kadra dowódcza bazy, pracownicy RON oraz zaproszeni goście.

 

Okolicznościowa uroczystość została przygotowana i zorganizowana w Klubie 31. BLT, gdzie w świątecznej scenerii, pośród zielonych choinek, zastawionych stołów wigilijnymi potrawami zebrało się liczne grono uczestników. Wigilijne spotkanie rozpoczął płk Radoslaw Śniegóła, który podziękował wszystkim za dotychczasową służbę i pracę na rzecz rozwoju i funkcjonowania naszej bazy oraz złożył wszystkim gorące życzenia świąteczno – noworoczne. Zastępca Dowódcy Bazy w swoim przemówieniu nawiązał również do zbliżającego się 2020 roku, który niesie ze sobą szereg bardzo ważnych zadań. Głoś zabrał również Dowódca 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego gen. bryg. pil. Ireneusz Nowak, który również podziekował zebranym gościom za przybycie, kadrze oraz pracownikom  obu jednostek za cięzką prace na rzecz Sił Powietrznych oraz złożył zebranym życzenia. Ksiądz kapelan Paweł Jaworski udzielił krótkiego błogosławieństwa i również złożył zebranym życzenia.
Całość spotkania wigilijnego urozmaicił przygotowany przez Klub 31. BLT program artystyczny,  w trakcie którego zebrani mogli posłuchać kolęd spiewanych przez dziewczynki z Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego .
 
 Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Nanuś

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych