BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
ZAKOŃCZENIE SŁUŻBY WOJSKOWEJ
28.02.2020
W dniu 28.02.2020 r. w Sali Tradycji, w asyście sztandaru 31. BLT, odbyło się pożegnanie st. chor. szt. Bogdana KOSTEWICZA, który z dniem 29.02.2020 r. kończy zawodową służbę wojskową.

    W dniu 28.02.2020  r. w Sali Tradycji, w asyście sztandaru 31. BLT, odbyło się pożegnanie st. chor. szt. Bogdana KOSTEWICZA, który z dniem 29.02.2020 r. kończy zawodową służbę wojskową.
    Żołnierza „rezerwy” żegnało liczne grono kolegów z pododdziału, z którymi st, chor. szt. Bogdan KOSTEWICZ przez ostatnie lata współpracował, wzorowo wykonując zadania służbowe w obszarze obsługi urządzeń łączności.
    W imieniu Dowódcy Bazy, odchodzącego do rezerwy żołnierza, pożegnał Zastępca Dowódcy Bazy, płk Radosław ŚNIEGÓŁA. Wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, na jakże ważnym stanowisku związanym z obsługą sprzętu łączności, prezentowana postawa żołnierska przez długie lata służby, nie pozostały niezauważone w czasie przemówienia płk. Śniegóły, który serdecznie za to wszystko raz jeszcze podziękował.
    Odchodzący do rezerwy kolega, w czasie pożegnania podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom RON z którymi na co dzień współpracował, za te wspólne lata służby, życząc wszystkiego najlepszego dla całego stanu osobowego 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego.
    Uroczystość pożegnania zakończyły wspólne zdjęcia na tle sztandaru 31. BLT.

Tekst: mjr Krzysztof TERZYK
Zdjęcia: mł. chor. Dariusz KACZMAREK
Galeria:31blt.wp.mil.pl/pl/4_639.html
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych