BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
II ETAP ELIMINACJI MANEWRÓW ARTYSTYCZNYCH WP 2017
27.04.2017
W dniach 22.04 – 25.04.2017 r. 31. BLT była gospodarzem II etapu eliminacji Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego 2017 r. na szczeblu jednostek wojskowych Dowództwa Generalnego RSZ.

     W dniach 22.04 – 25.04.2017 r. 31. BLT była gospodarzem II etapu eliminacji Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego 2017 r. na szczeblu jednostek wojskowych Dowództwa Generalnego RSZ.  Całość zamierzenia odbywała się w Klubie 31. BLT.
     Przez cztery dni trwania tego artystycznego wydarzenia, przed Radą Artystyczną zaprezentowało się ponad. 550 artystów z 19. klubów wojskowych działających w strukturach jednostek wojskowych DG RSZ.
     Zebrana publiczność miała możliwość obejrzenia przedstawień teatralnych, recitali, pokazów tanecznych, interpretacji prozy i poezji. W trakcie eliminacji, w wykonaniu solistów i zespołów muzycznych, można było usłyszeć wiele ciekawych interpretacji przebojowych piosenek.
     Wśród wielu wykonawców, prezentujących swoje artystyczne talenty, znaleźli się artyści reprezentujący 31. BLT: zespół rockowy „Vicky Blows” oraz para tańca towarzyskiego  Małgosia Budzyńska i Kacper Kasprzyk 
     Przekrój wiekowy wykonawców był bardzo szeroki. Na scenie Klubu 31. BLT występowały dzieci, młodzież, ale także osoby dorosłe i żadnej z osób nie można było odmówić zaangażowania i ambicji jak najlepszego występu przez Radą Artystyczną, która oceniała prezentowany poziom artystyczny.
    Manewry Artystyczne na bazie Klubu 31. BLT organizował Klub DG RSZ. Za całość przedsięwzięcia odpowiadał kierownik programowo – artystyczny mjr Grzegorz JODŁOWSKI, który dla uczestniczących w manewrach Klubów wręczał okolicznościowe podziękowania i gratulacje podpisane przez Dowódcę Generalnego RSZ gen. dyw. Jarosława MIKĘ.
     O wynikach II etapu eliminacji Rada Artystyczna poinformuje wszystkich wykonawców w połowie maja.
     Na zakończenie Manewrów Artystycznych mjr JODŁOWSKI, na ręce personelu Klubu złożył podziękowania za pomoc w organizacji i gościnę skierowane dla Dowódcy 31. BLT  płk. pil. dr. inż. Grzegorza ŚLUSARZA.       

Tekst: Anna DWOREK
Zdjęcia: Kinga DUDA / Natalia KWIATKOWSKA
Galeria: 31blt.wp.mil.pl/pl/4_313.html
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych