BIP
31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
SUKCESY ŻOŁNIERZY WSP 31.BLT
10.08.2017
W dniach 12 - 14 czerwca 2017 roku na 21. CPL w Nadarzycach odbyły się zawody WSP pierwszego stopnia na szczeblu Delegatury Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Poznaniu.

    W dniach 12 - 14 czerwca 2017 roku na 21. Centralnym Poligonie Lotniczym w Nadarzycach odbyły się zawody Wojskowych Straży Pożarnych pierwszego stopnia na szczeblu Delegatury Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Poznaniu.
    W zawodach uczestniczyło 7 drużyn Wojskowych Straży Pożarnych z: 31.BLT Poznań, ZRG 31.BLT Poznań, CSWLąd Poznań, 1.RBLog. skład Dolaszewo, 4.RBLog. skład Porażyn, 33. BLTr. Powidz oraz 21. CPL Nadarzyce.
    Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała 8-osobowa komisja sędziowska pod przewodnictwem Szefa Delegatury WOP Poznań, ppłk. Mirosława KWIATKOWSKIEGO.
W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli:

  • I miejsce - szer. MEJZA Łukasz z 31 BLT Poznań,
  • II miejsce - szer. GRZESIAK Dawid z 31 BLT Poznań,
  • III miejsce – szer. GARLICKI Dariusz z 21. CPL Nadarzyce.

    Klasyfikację zespołową wygrała drużyna Wojskowej Straży Pożarnej z 31. BLT Poznań uzyskując 204 punkty, pokonując strażaków z Nadarzyc oraz Regionalnej Bazy Logistycznej składu Dolaszewo.
    Wojskowa Straż Pożarna z 31. BLT Poznań zakwalifikowała się po raz pierwszy w historii do zawodów szczebla centralnego, które odbędą się w Szkole Specjalistów Pożarnictwa w Grupie.
    Osiągnięte wyniki potwierdzają wysoki poziom wyszkolenia i profesjonalizm uzyskany podczas procesu szkolno-dydaktycznego prowadzonego w MSD.

Tekst: plut. Łukasz BIAŁUSKI
Zdjęcia: mł. chor. Norbert KAMIŃSKI
Galeria: 31blt.wp.mil.pl/pl/4_346.html

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych